Přispívat lze bez jakýchkoliv poplatků i platbou ze zahraničí a vkladem v hotovosti. Samotná Nemocnice TGM Hodonín touto katastrofou postižena nebyla.

Účet byl zřízen za účelem pomoci našim zaměstnancům, kteří ve čtvrtek přišli po ničivém tornádu o domov, střechu nad hlavou nebo k jiné majetkové újmě. Zdravotníků bylo v hodonínské nemocnici postiženo touto katastrofou hned patnáct, a to ve všech obcích zasažených tornádem. Rádi bychom je touto cestou podpořili v této nelehké době.

Na stránkách: https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-3118390247 naleznete aktuální výši zůstatku na transparentním účtu i přehled transakcí.

Pokud chcete také přispět zdravotníkům Nemocnice TGM Hodonín na zmírnění následků této živelní pohromy, můžete tak učinit zasláním jakékoli finanční částky na transparentní účet, vedený u Komerční banky, a.s.

Č. účtu: 123-3118390247/0100.

Všem dárcům děkujeme!