1

Informační letáky o provozu a fungování stanice ošetřovatelské péče, letáky s nabídkou našich lékáren nebo třeba pozvánka k relaxační procházce naším unikátním skleníkem - to například mohli dnes najít ve stánku hodonínské nemocnice senioři, kteří sem přišli strávit kulturní a společenské odpoledne, pořádané k nadcházejícímu svátku seniorů.

Kromě Nemocnice TGM Hodonín je tady čekala celá řada infostánků institucí od Charity České republiky až po Oblastní spolek ČČK Hodonín.

Čekal na ně také bohatý kulturní program s bavičem Vladimírem Hronem, Hodonínskými mažoretkami či seniorkami z klubu ProSenior. K tanci zahrála DH Bojané, akci moderoval Karel Hegner.

Milí senioři, pokud jste nás dnes v Domě kultury Horní Valy navštívili, věříme, že jste se dobře pobavili a užili si společně s námi krásný čas.

Dovolte nám popřát vám i touto cestou pevné zdraví, spoustu životního elánu a energie a radost ze života.

Vše dobré k vašemu svátku...