CHIRURGOVÉ SE SETKALI V ČEJKOVICÍCH

26. dubna 2024 se uskutečnilo odborné sympozium s účastí kolegů z České republiky a Slovenska.

Ve třech blocích zde přednášející prezentovali výsledky a zkušenosti z praxe chirurgů i výzkumů.

Nosnými tématy tradiční odborné konference, kterou Nemocnice TGM Hodonín pořádá od roku 2003, jsou:

• ️Onkochirurgie
  • ️Náhlé příhody břišní
  • Komplikace v chirurgii

"Toto sympózium se koná v krásném prostředí zámku v Čejkovicích, a poskytuje vhodnou atmosféru pro odbornou diskusi, vzdělávání a navazování nových kontaktů s kolegy z celého regionu.

Věříme, že tato akce je pro všechny nejen inspirující, ale také příjemnou příležitostí k navázání nových kontaktů a výměně názorů s kolegy," sdělují organizátoři akce prim.  MUDr. Martin Man, MBA. a Mgr. Jaroslava Petrová, MBA.

Hlavnímu dnešnímu konferenčnímu dni ještě předcházel společný workshop lékařů a zástupců firmy Olympus a prezentace zkušeností s nejmodernějšími technologiemi, kterými jsou nově vybaveny operační sály Nemocnice TGM Hodonín .

Poděkování patří nejen organizačnímu výboru, ale také sponzorům, za jejichž přispění se může tato prestižní akce konat

generální sponzoři: Medtronic   Olympus

ostatní sponzoři: Dahlhausen CZ, Hartman-Rico a.s., Radix CZ s.r.o., Promedica Praha a. s., Mdg K plus s. r. o., Convatec s. r. o., Coloplast, SurgiCare s. r. o., Nutricia s. r. o., Aspironix s. r. o., Lohman and Raucher s. r. o., MSM, Firemní ES and H servis s. r. o. Hodonín, Petr Mikovič.